.

.

Exceart Преносни УВ Четка за заби Носителот Случај Ѕид Четка за заби Контејнери за Патување Дома Бања (Бела)

Exceart Преносни УВ Четка за заби Носителот Случај Ѕид Четка за заби Контејнери за Патување Дома Бања (Бела)

DEN 652.56
Залиха

ув светлина држач, четка за заби.бања Држач, Четка за заби.виси држач, четка за заби.четка за заби почиста.ув држач, четка за заби.Карактеристики - Боја : Бела Боја.- Материјал : Пластични Материјали.- Големина : 4.8 x 4.8 x 2.6 cm.Пакет Including1 x бања држач, четка за заби.

R

Избор на клиент