.

.

Мачка Отпадоци Мат, XL Супер Големина, Phthalate Слободни, Лесен за Чистење, 46x35 Инчи, Трајни, Мека на Шепи, Големи Отпадоци Мат.

Мачка Отпадоци Мат, XL Супер Големина, Phthalate Слободни, Лесен за Чистење, 46x35 Инчи, Трајни, Мека на Шепи,

DEN 551.76
Залиха

Голем 46x35 Инчи отпадоци мат,мат е 46 инчи долго x 35 инчи широка,па тоа нуди добро место за вашата мачка да се одморат и да игра на.Вашата соба ќе биде повеќе не неуредна сите околу.Лесно да се чисти,може да се чисти со правосмукалка или исплакнете со градинарски црева и суви,или користете топла вода ако ви треба подлабоко се чисти.Фати мачка отпадоци,мат е дизајниран со жлебови и решетката да се фати мачка отпадоци од шепи,голем големина, исто така, обезбедува помогне да се фати мачка отпадоци, на подот нема да бидат валкани.Мека,мрежа дизајн на предниот ќе бидат многу меки,мачки ќе чекор на тоа ќе биде многу удобно,мачки ќе сакаат да се одморат и да се играат на мат.Издржливи,овој мат е дизајниран да бидат цврсти и издржливи,со поддршка што ги држи на мат и на место и ја штити подот.Боја : Сива Боја.

R

Избор на клиент