.

.

JFIT Олимписки Тежина Плоча Багажник, Држи да £ 500 2 Тегови, Црна

JFIT Олимписки Тежина Плоча Багажник, Држи да £ 500 2 Тегови, Црна

DEN 1439.76
Залиха

СИЛНА ТЕЖИНА ПЛОЧА ДРВО : Овие тежина полици од JFIT се доволно силни за да поддржува повеќе големината 2" плочи, со максимална товар од 500 фунти, додека одржувањето на нивната чесност и поддршка во екстремни тежина товари.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија ДИЗАЈН : ќе се најде никаква тешкотија во или ставање разни плоча тежини на гранките или отстранување на нив од рек, додека помагање да се организираат и да се заштити вашата тежина кога не е во употреба.ПОВЕЌЕ НИВОА ЗА СКЛАДИРАЊЕ : Со 7 гранки поставени на овој триаголник плоча управување, избегнување на мешање на различни големина плочи е лесен и едноставен, така што можете да заштедите време средината на тренингот наоѓање и racking точниот плочи.ДОЛГО-ТРАЕН, ИЗДРЖЛИВИ ЗАВРШНИЦА : "Овој Олимписки плоча дрвото има прав-обложени рамка, кој е отпорен на гребење, дамки, и оцрни од дури најтешкиот и најстарите опрема, и елегантен црн заврши со тркалезна штипки им овозможува на професионалната естетика.ОДЛИЧНО ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА ИЛИ КОМЕРЦИЈАЛНА УПОТРЕБА : Покрај обезбедување на ефективен начин да се задржи вашата тежина организирани, нашите полици заштити повеќе од само вашиот тегови, тие функција на гумена база со гумени нозе за да се спречи оштетување и гребнатини на вашиот подови.Ова губење на решетката од JFIT се доволно силни за да поддржува повеќе големината 2" плочи, со максимална товар од 500 фунти, додека одржувањето на интегритетот и поддршка во екстремни тежина товари.Ќе се најде никаква тешкотија во или ставање разни плоча тежини на гранките или отстранување на нив од рек, додека помагање да се организираат и да се заштити вашата тежина кога не е во употреба.Со 7 гранки поставени на овој триаголник плоча управување, избегнување на мешање на различни големина плочи е лесен и едноставен, така што можете да заштедите време средината на тренингот наоѓање и racking точниот плочи.Овој Олимписки плоча дрвото има прав-обложени рамка, кој е отпорен на гребење, дамки, и оцрни од дури најтешкиот и најстарите опрема, и елегантен црн заврши со тркалезна штипки им овозможува на професионалната естетика.Покрај обезбедување на ефективен начин да се задржи вашата тежина организирани, решетката штити повеќе од само вашата тежина, тоа е опремен со база со гумени нозе за да се спречи оштетување и гребнатини на вашиот подови.

R

Избор на клиент