.

.

НИЕ Мебел Селски Модерна Farmhouse Дрво и Метал Entryway Чевли Складирање Клупата Ходникот Организатор, Бел Даб | 4 Полица Полица, Бел Даб | Queen Size Кревет Рамка Спалната соба, ?

НИЕ Мебел Селски Модерна Farmhouse Дрво и Метал Entryway Чевли Складирање Клупата Ходникот Организатор, Бел Даб

DEN 1260.00
Залиха

Димензии : 18" H x 47.75" L x 15.75".Отворени полици : 12.5" H x 14" L x 26" В Димензии : 64" H x 30" L x 14" В Полица димензии : 14" H x 30" L x 14" В Димензии : 52" H x 86" L x 63".Направени од високо-одделение МДФ, прав обложен метал, и издржливи ламинатни.

R

Избор на клиент