.

.

Hemway Топла Розова Светкава Микс Сјајот Буци Мулти Цел на Прашина, Прав Уметности & Занаети Вино Стакло Декорација на Свадби Цвеќиња Козметички Лице Око Тело, Нокти, К

Hemway Топла Розова Светкава Микс Сјајот Буци Мулти Цел на Прашина, Прав Уметности & Занаети Вино Стакло Декорација

DEN 310.80
Залиха

Број 1 Трговија УЛТРА ИСКРА Мулти-Цел Сестрано Премиум Сјајот Hemway Специјално Обложени Сјајот е специјално дизајниран, квалитет (Степен А) за употреба со ноќта на Вештерките Украси, Носии, Страшно Шминка Ефекти, Уметност, Ноктите, Floristry, Телото Уметност, На кожата употреба, лак за Коса, Лице, Нокти, Шминка, Цвеќиња, Бради, Картички.Hemway работат тесно со филм, организации, познати личности, списанија, музика уметници видеа, фотографи, автомобил боја специјалисти, DIY апликација компании социјална influencers!.Највисок степен на сјај кои се користат во овој производ.Ние ги користиме само најдобрите суровини во овој производ, што го прави лесно да се примени ќе се расипани за избор!. 98% Помалку пластика од пакување во споредба со стандардната сјајот производи.

R

Избор на клиент