.

.

Maybelline Хипер Лесно Течни Пенкало Не-Прескокнете Eyeliner, Сатенски Финиш, Водоотпорен Формула, Око Лагер Шминка, Теренот Црна, 0.018 Fl; Оз

Maybelline Хипер Лесно Течни Пенкало Не-Прескокнете Eyeliner, Сатенски Финиш, Водоотпорен Формула, Око Лагер Шминка,

DEN 128.64
Залиха

Течни Eyeliner : Воведување на течни лагер минус прескокнува, лизга, празнините и да се бориме; Со својата хипер лесна четка совет, оваа течност eyeliner испорачува менаџирање планирам, монтирање на обликот на вашите очи.Flex-Совет Четка : револуционерен flex совет четка и обичај хексагонална зафат дава оптимална контрола и лесно, стабилна апликација; Тоа трае и до 24 часа со интензивна боја која не е дупка со.Тоа е за Сите Во Очите : Суптилни линии, smokey вибрации, обичај веѓата изгледа, класичен на ѕвонење или слика на боја; Нашите сенки, eyeliner, веѓите, и лак за женски колекции се наменети за да го трансформираат вашиот изглед.Истражуваат својата Креативност : Ние сме посветени на одбележувањето убавина, само израз и креативност со нашата целосна линија на шминка, од фондации, concealers и bronzers да маскара, веѓата моливи, eyeliner и кармин.Maybelline New York : Ние се комбинираат технолошки напредни формулации со тренд експертиза и Њујорк раб; Нашата мисија е да понудиме иновативни, достапен и лесен козметика за секого.Воведување на течни лагер минус прескокнува, лизга, празнини и борба.Течни лагер оди хипер лесно.Со својата хипер лесна четка совет, Таа обезбедува на менаџирање планирам, монтирање на обликот на вашите очи.Револуционерниот flex совет четка и обичај хексагонална зафат дава оптимална контрола и лесно, стабилна апликација.Достапни во Теренот Црна, тоа трае и до 24 часа со in10se боја која не е дупка со.Ophthalmologist тестирани и погоден за чувствителни очи и контактни леќи.

R

Избор на клиент