.

.

7g Професионални Помине Лепак, Четка За Нокти Лепак за Нокти Поправка, Професионални Супер Лажни Нокти Лепило Лепак

7g Професионални Помине Лепак, Четка За Нокти Лепак за Нокти Поправка, Професионални Супер Лажни Нокти Лепило Лепак

DEN 251.76
Залиха

★Лесен за употреба★ - четка на лак е совршен за на доградба на акрилни нокти и скршени нокти.При користење на доградба на акрилни нокти полски лепак, бидете сигурни дека нема меурчиња и вода од / под ноктите најмалку еден час. ★Изградена-во четка★ - Со четка на капакот, удобен и лесен за употреба, овој професионален лак брзо се придржува и може да биде рамномерно и лесно се применува за природни и вештачки нокти. ★Не иритирачки мирис★ - Висок квалитет на лепило материјал, без несакани ефекти, без пенетрација, не штети на кожата или ноктите. ★Создаде Помине Уметност★ - Зголемување на мрачните чувство на ноктите, која е многу погодна за создавање на убави нокти дизајн во нозете, или ноктите, погоден за професионални или домашна употреба. ★Широко се користи★ - Акрилна лак лепак е совршен за лажни нокти, рамни rhinestones и ноктите паузи.Карактеристики : Висок квалитет лепило материјал, без несакани ефекти, без пенетрација, без штета на вашите кожа и нокти.Без иритирачки мирис, идеален за создавање на прекрасни помине уметност дизајн во вашиот ноктите или ноктите.Со четка на капакот, удобен и лесен за ракување.Зголемување на gloos на вашите нокти.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Спецификација : Материјал : Лепак Големина : Прибл. 7.8 * 2.7 * 1.7 cm/ 3.1 * 1.1 * 0.7 инчен Нето Тежина : Околу. 7g Пакет Листа : 1 * Помине Лепак.

R

Избор на клиент