.

.

HollyHOME Lockable Накит Кабинет Armoire Ѕид Екран на Допир за LED Светло Огледува Накит Кабинет Складирање Организатор Црна

HollyHOME Lockable Накит Кабинет Armoire Ѕид Екран на Допир за LED Светло Огледува Накит Кабинет Складирање Организатор

DEN 2591.76
Залиха

СТИЛСКИ И ДОБРО НАПРАВЕН ARMOIRE : накит armoire е изградена со трајни МДФ материјал,може да се монтира на ѕид со завртки.ДЕТАЛНИ ДИМЕНЗИИ : 24.8"H x 14.2"W x 3.6"D (63 x36 x.9cm ); ДОБРО НАПРАВЕН КАБИНЕТ : Трајни МДФ & меки кадифени,здрав constrction.ПРОСТРАНА СКЛАДИРАЊЕ : 3 линии за прст прстен или earring , 52 Earring Слотови,33 Earring Дупки,18 Куки за Ѓердан & Нараквици,2 Чување Полиците,Со огледало е погодно за вас да се обиде својата облека, направете го вашиот накит повеќе блескави.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА & ЅИД-МОНТИРАНИ КАБИНЕТ - Удобен прилог на вашиот простор за живеење за да се прикажат фотографии и организирање на накит во класичен начин.ПОСТАВИ ВО SNAP : кабинетот доаѓа пре-собрани, и сите што треба да направите е монтирање на ѕид со 2 anchoring завртки.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА & ЅИД-МОНТИРАНИ КАБИНЕТ - Удобен прилог на вашиот простор за живеење за да се прикажат фотографии и организирање на накит во класичен начин.Монтирање на ѕид или висат над вратата опции ви заштедува многу простор.

R

Избор на клиент