.

.

17.7 x 15.5 Rollable Јадење Сушење Багажник, Tomorotec се Тркалаат Количка за Јадење Полици Повеќенаменски Анти-корозија на 304 Нерѓосувачки Челик Над Мијалник, Кујна Drainer Решетк?

17.7 x 15.5 Rollable Јадење Сушење Багажник, Tomorotec се Тркалаат Количка за Јадење Полици Повеќенаменски Анти-корозија

DEN 382.80
Залиха

[Повеќе се Користи и Топлината Безбедно] - Може да се користи како сечење одбор да го исечете овошје лесно поддржува до 70lb со сите род се користи.Едноставно се сечат за да ја саканата ширина за да ги исполни било специфични потреби.'Рѓа-отпорни и машина перат.Навивам за да лесно се вклопуваат во некоја фиока, кабинет или било агли.На силиконски прирабници бидете сигурни дека садот рек сакајте се лизга на мијалникот или кујнската маса.

R

Избор на клиент