.

.

Alkanay Продавница Smart Пондерирана Hula Обрачот, 365 Степен Прилагодливи Масажа Hoola Карики со LCD Вежба Tracker Револуционерна Hula Карики за Возрасни Губење на Тежината (Розева)

Alkanay Продавница Smart Пондерирана Hula Обрачот, 365 Степен Прилагодливи Масажа Hoola Карики со LCD Вежба Tracker

DEN 2054.40
Залиха

КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : . Силиконски Масажа на Глава : Направен од silent силикони ролки кои се на кожата-friendly и да се направи нула бучава, совршен дури и кога бебето спие.????РЕВОЛУЦИОНЕРНА HOOLA ОБРАЧОТ : да Се врати во форма и постигнување на максимална физичка кондиција преку нови и подобрени пондерирана hoola обрачот за возрасни губење на тежината. ????НАПРЕДНА ВЕРЗИЈА : Не само што обезбеди магнетни масажа, фитнес hula обрачот, исто така, ги смирува вашиот јадро. Монтажни Дизајн : лесно да додадете или отстраните поврзување сегменти да се вклопи во половината на корисникот за да го спречи тоа од испаѓање. ????SMART ОБРАЧОТ ТРЕНИНГОТ : Совршен за мајки и зафатени мажи и жени како само 30 минути вежбање обрачот на ден, е еднаков на еден час пливање, 3 часа на водење, и 4 часа на јога.Се вклопува во широк спектар на големини од слаби за да плус големина, 35 инчен минимум половината големина на 52 инчен максимална половината големина.На лекување edge технологија овозможува ефикасна core вежбање минус болката во грбот и tiresomeness имаат постојано да ги собереш вашиот обрачот од земјата.

R

Избор на клиент