.

.

Џеб Цевка Читање Очила Ултра Тенок Компактен Унисекс мала Тежина Читање Очила w/Преносни Џеб Клип Алуминиум Случај Розова

Џеб Цевка Читање Очила Ултра Тенок Компактен Унисекс мала Тежина Читање Очила w/Преносни Џеб Клип Алуминиум Случај

DEN 191.76
Залиха

Пати затворање.Метална рамка.Акрилни леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 46 милиметри.Леќа висина : 20 милиметри.Мост : 20 милиметри.Рака : 135 милиметри.Ултра тенок компактен боја за појавување на цевка читателите, кои се вклопува каде и да одите!Класичен пар со удобно се вклопуваат за мажите и жените, едноставни и стилски дизајн на рамка за сите возрасти.Компактно алуминиумско случај, го прави лесно да се носат насекаде. 12 различни бои options сигурни дека одговара на вашиот облека.Направен од висок квалитет на метални материјали, совршенство со flexiblespring шарки, со удобно се вклопуваат.Акрилни Леќа, стандард pupillary далечина и точни magnifications обезбеди јасност на читателско искуство.Алуминиум случај е супер лесен, една единица (вклучуваат очила и случајот)тегови само 1,1 унци. 30 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за враќање на ПАРИТЕ : ве Молиме контактирајте со нашата Служба за корисници ако имате било какви проблеми или прашања во врска со нашите производи.ЦЕВКА ЧИТАЊЕ GLASSESDESIGNSA класичен пар со удобно се вклопуваат за мажите и жените, едноставни и стилски дизајн на рамка за сите возрасти.Компактно алуминиумско случај, го прави лесно да се носат насекаде. 12 различна боја опции сигурни дека одговара на вашиот облека.ОЧИЛА DIMENSIONSLens Висина : 20mm Lens Ширина : 45mm Frame Висина : 22mm Overall Рамка Ширина : 135mm CASE DIMENSIONSOval дното форма, Долго страна : 27mm/ Краток страна : 19mm

R

Избор на клиент