.

.

КООРДИНАТОР ZOKOP СТРАНА-300HD 120V 350W Комерцијални Отстранлив Двојна Ножеви Електрични Мраз Дробилката Сребро.

КООРДИНАТОР ZOKOP СТРАНА-300HD 120V 350W Комерцијални Отстранлив Двојна Ножеви Електрични Мраз Дробилката Сребро.

DEN 2208.00
Залиха

1. Високо ефикасен мотор може да произведе 660 lbs на избричи мраз на час. 2. Dual нерѓосувачки челични ножеви помогне да се избричат мраз целосно и лесно. 3. Нејзината мазна дизајн е око-фаќање, сосема различни од оние во заеднички машина дизајни. 4. Само да се откажат од мраз во бункер, притисни на справи, и бричење работа е направено!Секој може да го направи тоа. 5. Нерѓосувачки Челик делови (бункер, ножеви и сад) наменета за долгорочна употреба.Вовед : Вие не може да го пропушти овој висок квалитет 120 V 350 W Комерцијални Отстранлив Двојна Ножеви Електрични Мраз Дробилката!Dual нерѓосувачки челични ножеви помогне да се избричат мраз целосно и лесно.Нејзината мазна дизајн е око-фаќање, сосема различни од оние во заеднички машина дизајни.Мислам дека ќе сакаат да ја користите електрични мраз дробилката.Повеќе погодност предвидени за вас!Што чекаш?Акција е подобро отколку размислување!Карактеристики : 1. Високо ефикасен мотор може да произведе 660 lbs на избричи мраз по hour2. Dual нерѓосувачки челични ножеви помогне да се избричат мраз целосно и easily3. Нејзината мазна дизајн е око-фаќање, сосема различни од оние во заеднички машина designs4. Само да се откажат од мраз во бункер, притисни на справи, и бричење работа е направено!Секој може да го направи it5. Нерѓосувачки Челик делови (бункер, ножеви и сад) наменети за долгорочни use6. High-output мотор произведува обилен количини на избричи ice Specifications : 1. Материјал : ABS Нерѓосувачки Steel2. Сечилото : Отстранлив Двојна Ножеви 3. Ротирачка Брзина : 1450 вртежи во минута 4. Напон : 120 V 5. Моќност : 350 W 6. Фреквенција : 60 Hz7. Боја : Нерѓосувачки Челик Color8. Капацитет : 300 KG/H9. Димензии : (16.5 x 8.26 x 19)" / (42 x 21 x 48.5) cm (L x W x H)10. Тежина : 250.45 мл / 7100g11. Бренд : ZOKOP12. Сертификат : ETLPackage Вклучува : 1 x Мраз Crusher1 x Bowl1 x Прирачник.

R

Избор на клиент