.

.

Тројно Леќа Endoscope Камера, Teslong 4.5 HD Змија Borescope Инспекција Камера со Светлина, Флексибилни Автомобилската Обемот на Камерата, Дома Водоотпорен Оптички Влакна Камера

Тројно Леќа Endoscope Камера, Teslong 4.5 HD Змија Borescope Инспекција Камера со Светлина, Флексибилни Автомобилската

DEN 2639.76
Залиха

????ТРОЈНО ЛЕЌА - Види Повеќе & Види Јасно - екстра затвори-фокус страна-камерата е додаден од двојно-леќа endoscope, кој ќе добие повеќе поле на гледање и испорачува супериорен квалитет на сликата. ❤️НАДВОР ОД КУТИЈАТА - Изградена-во 4.5-инчен HD LCD екран и 2500m Ah батерија, оваа рачен endoscope може да се користи веднаш по подигнување, ????нема потреба да го користите вашиот паметен телефон за да се поврзете на WIFI и не треба да симнете некој возач софтвер. ????ЦЕНА-ЕФИКАСНА АЛАТКА - Метал Gooseneck е доволно Флексибилен за да се вози во некоја дупка и Беспомошна доволно да се одржи својата форма, што може лесно да се провери на цилиндарот или во внатрешноста на ѕидот пред демонтирање на вашите авто или кршење на ѕидот да се направи економичен и ефективен План за Акција.ЗАЧУВАЈ ВАШЕТО ВРЕМЕ И ПАРИ!. ☔ ВОДООТПОРЕН КАМЕРА камерата истрагата е IP67 водоотпорен и може да работат под вода на длабочина од 1 метар до половина час.Мониторот усвојува ветер : -доказ дизајн, вие можете безбедно да се користи за инспекција на мозоци цевки, кади и други влажни средини. ????Се СЛИКА и ВИДЕО СНИМАЊЕ - инспекција камера има вградено во ????32 GB micro SD картичка што поддржува JPG слика и AVI видео снимање.Тоа има микрофон и звучник, и може да снима гласови кога снимање видео записи, што е погодно за разгледување на проблеми подоцна.MS450 Endoscope Монитор. 7.9 мм-5m Тројно-Леќа Инспекција на Камерата. 32 GB Micro SD Картичка(Инсталиран).Тип-C Полнење Кабел.Додатоци(Кука, Магнет, Екран Заграда).Упатството за корисникот.Тешко Школка За Носење.MS450 Endoscope Monitor7.9mm-5m Тројно-Леќа Инспекција Camera32 GB Micro SD Картичка(Инсталиран) Type-C Полнење Cable Accessories(Кука, Магнет, Екран Заградата)Корисникот Manual Hard Школка за Носење.

R

Избор на клиент