.

.

7inch/ 18cm Стандард Рефлектор Diffuser Светилка Сенка Сад за Bowens Планината Студио Светлина Strobe Флеш

7inch/ 18cm Стандард Рефлектор Diffuser Светилка Сенка Сад за Bowens Планината Студио Светлина Strobe Флеш

DEN 407.76
Залиха

7"/18cm стандард рефлектор за bowens планината студио светлина strobe.Сребро рефлексивни внатрешни работи површината помага да се осигура дека светлината доставени е уште.На diffuser омекнува светлина излез.е совршен за фотографија на производ, рекламирање, слика, портрет, уметност, свадба и сл.Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, цврсти и издржливи. 7"/18cm стандард рефлектор за bowens планината студио светлина strobe./б Сребро рефлексивни внатрешни работи површината помага да се осигура дека светлината доставени е дури и./б diffuser омекнува светлина излез./б е совршен за фотографија на производ, рекламирање, слика, портрет, уметност, свадба etc/б Изработени од високо квалитетни алуминиумски материјал, цврсти и издржливи.

R

Избор на клиент