.

.

Jotec Надворешен 3D Bluray DVD Диск Режач, Преносни USB 3.0 и Тип-C Blu-Ray 6X Silm Blu Ray BD CD DVD Плеер Писател за MacBook, Лаптоп, Десктоп Windows, MacOS, Linux

Jotec Надворешен 3D Bluray DVD Диск Режач, Преносни USB 3.0 и Тип-C Blu-Ray 6X Silm Blu Ray BD CD DVD Плеер Писател

DEN 1919.76
Залиха

Избегнувајте користење на USB хаб или продолжување на кабел помеѓу диск и компјутер, а НЕ за поддршка на таблети и во ЖИВО, како и Површината Серија.Некои диск можеби треба изборот на точниот регион, еве како да го одберете тоа во систем windows КОМПЈУТЕР 1.НЕ ги Поддржуваат игра 4 K Ултра HD надворешните Дискови Blu-ray DVD Диск треба да ја преземете Blu-ray софтвер пред да се игра и Горат BD DVD CD диск.8 lb Боја : Црна Вклучени Пакување : 1*USB3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот компјутер е во доволно моќ, поврзете го уредот со USB портот на матичната плоча.

R

Избор на клиент