.

.

Покачена Куче Чаши Прилагодливи Покрена Куче Сад со 2 Нерѓосувачки Челик 1.5 L Куче Храна Чинии Застане Не се Лизга Не Истури Куче Сад се Прилагодува на 3 Височини за М

Покачена Куче Чаши Прилагодливи Покрена Куче Сад со 2 Нерѓосувачки Челик 1.5 L Куче Храна Чинии Застане Не се Лизга

DEN 1437.60
Залиха

ИДЕАЛЕН ЗА СИТЕ РАСТ ФАЗИ : Прилагодлив Покачена Куче Чаши расте со вашето куче од кутре да се високи.Куче сад стојат може да се прилагоди на 12-инчен за големи кучиња, 8-инчен за средни кучиња и 2.8-инчен за мали кучиња.ОТСТРАНЛИВ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЧИНИИ : 2 x 1.5 L куче чинии може да ги задоволи домашните миленици' секојдневна исхрана и вода потреби, и нерѓосувачки челик материјал може да се користат во машина за миење садови, што е повеќе погоден за чистење.И тоа е монтажни за лесно чистење и refilling.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА и РАСКЛОПУВАЊЕ : Прилагодено три висини може да се постигне само tucking нозете во различни страни на платформа.На нозете може да биде лесно да се отстрани и се става под хранење платформа за нередот-слободен простор за складирање.Го НАМАЛУВА ПРИТИСОКОТ НА ЗАЕДНИЧКИТЕ : Ова го покрена куче внесувач е одлична за кучиња со артритис или мобилност прашања.И тоа исто така помага да се промовира здрава варењето на храната со обезбедување удобно висина на пристап до храна и вода.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ DESIGNE : Гума анти-пропадна влошки на краевите на нозете се спречи покачена куче чаши стојат движат околу додека јадат, или одлевање на водата, додека за пиење.Покрај тоа, силикони душеци на сад insets е ефективно за подобрување на стабилноста на садот.Боја : Црна.

R

Избор на клиент