.

.

Hummer Келн за Мажи 4.2 оз тоалетната вода Спреј

Hummer Келн за Мажи 4.2 оз тоалетната вода Спреј

DEN 599.76
Залиха

HUMMER 2 од Hummer EDT СПРЕЈ 4.2 мл / 124 ml за Мажи. 100% Оригинални Бренд Имиња. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО НА ГАРАНТИРА.Се препорачува Употреба : се носат.Воведен во : .Hummer Келн за Мажи 4.2 оз тоалетната вода Спреј На Hummer авантура започнува со свежи и започнување на излив на свежина состои од зелени лисја, cardamom, мајчина душица, и peppercorns дека ја сфатија суштината на отворено.Овие жив белешки потоа melded со топла, солиден, машки, адреналин брзање на кожа, пачули, килибар, и сандаловина.Непречено богатството на боб тонка дејствува како оска која ги поврзува и салда на свежа и пријатна белешки, создавање на миризливи сензација која може само да се Hummer.Белешки : Peppercorns, Cardamom, мајчина Душица, Зелени Лисја, боб тонка, Кожа, Пачули, Килибар, Сандаловина .Стил : Свежи.Топло.Машки.Се Препорачува Употреба : Ден, Вечер, Ноќ.

R

Избор на клиент