.

.

Tatasu LED Пламен Ефект Светлина, USB Полнење Пламен Табела Светилка со 5 Начини за Партијата Дом Бар

Tatasu LED Пламен Ефект Светлина, USB Полнење Пламен Табела Светилка со 5 Начини за Партијата Дом Бар

DEN 1579.20
Залиха

1. [Мулти-mode] 4 видови на осветлување сцени, танц mode / постојана светлина mode / дишење mode / гравитацијата уреди со покажувач на владата, која ви овозможува да поставите соодветен во секое време и секаде да ви донесе подобро визуелно искуство.Исклучување копче за лесно да ги префрлате режими. 2. [Добро-изградена] Подвижни магнетни пламен светилка, ви дава љубов на дофат на вашите прсти.Интегриран дизајн, без stroboscopic опасност, медиумите 1300-1500k топла светлина. 3. [Лесно да се одржи и гравитацијата уреди со покажувач на дизајн] Ова ДОВЕДЕ пламен светилка има друга кука и магнетна база за суспензија, која може да биде цврсто фиксирани на било кој метал површината и лесно да се постави каде било.Гравитацијата уреди со покажувач на дизајн го задржува трепка пламен исправено на сите времиња, без разлика дали ќе се одржи овој пламен ефект свеќа светлина во исправена позиција на табелата или висат тоа наопаку. 4. [USB полнење и водоотпорен] Ова е USB полнење led пламен ефект на светлина што доаѓа со помош на USB-кабел.Вие само треба да се наплаќаат за 4 часа, што може да трае и до 20 часа.Долги работни часови за да се задоволат вашите потреби за грижете се-бесплатен безжичен го користите во секое време, насекаде.На IP44 водоотпорен рејтинг го прави овој пламен светлина идеален за активности на отворено во базени за пливање, градини, тревници, тремови, итн. 5. [Применливи на повеќе сцени] Празник декорација, семејството.Плоштад, улица антички стил како црква, замокот, манастир, спална соба, дневна соба, бар, хотел, ноќен клуб, отворен градина, Вили, свадба декорација, лице место.Боја : Бела.

R

Избор на клиент