.

.

Tahki Предиво Savoy Плетење Шема Книга L08-SAVOY

Tahki Предиво Savoy Плетење Шема Книга L08-SAVOY

DEN 1480.80
Залиха

4 убави модели за жените во Опремен предиво Tahki Savoy.Инструкции за Лесно Поврзана Chevron Туника Вест со готови мерења 36 преку 48".Инструкции за Средно Zip Јакна со аспиратор со готови мерења 36 преку 46 1/2" (Џебови се Капчиња).Инструкции за Лесно Поврзана Lacy Заврши во Една Големина одговара на повеќето - заврши мерења 12" x 45".Инструкции за Лесно Поврзана Color Block Pullover со готови мерења 36 преку 48". 4 убави дизајни за да сплетам (со капчиња детали на маскирани zip cardi) за жени.

R

Избор на клиент