.

.

Сиера Меѓународни, 18-79823, Алатка, Stepless Менгеме 90Deg

Сиера Меѓународни, 18-79823, Алатка, Stepless Менгеме 90Deg

DEN 938.40
Залиха

Пакет Димензии : 4.25 L x 4.5 H x 14.75 W (инчи).Пакет Тежина : 3 фунти.Земја на Потекло : Германија.Дел Број : 18-79823. Сиера е 18-79823 Stepless Менгеме 90 степени Алатка е дизајниран да се вклопуваат crimp стил stepless стеги.Вклучува една stepless менгеме 90 степени алатка по пакет.Тоа е заменлива со Mallory 9-79823. Секој Сиера производот ги исполнува или го надминува оригинална опрема дел го заменува.

R

Избор на клиент