.

.

Оригиналниот Тест Талкаат Доведе Пластовидно Двојно-Заврши 2mm Банана Приклучок за Кабелот за Црна Скокач Кабел Линија 12.2 инчен за MFJ-1899T GRA-1899T GRA-1900T

Оригиналниот Тест Талкаат Доведе Пластовидно Двојно-Заврши 2mm Банана Приклучок за Кабелот за Црна Скокач Кабел

DEN 239.76
Залиха

Оригиналниот талкаат води за GRA-1899 T & MFJ-1899 T. 2mm банана приклучок тест кабел. 12.2 инч.Карактеристики.Оригиналниот талкаат води за GRA-1899 T & MFJ-1899 T.Овој производ е 100% произведено во Тајван.Спецификации.Должина : appr. 12.2 инчен.Тежина : 4g.Место на Потекло:Taiwan ANTENNA ИСКЛУЧЕНИ!.

R

Избор на клиент