.

.

Новите Премиум Тешки Сет од 2 ea германски Стоматолошки Автоклав Стерилизација Касета Рек Кутија Послужавник за 7 Инструменти Cynamed

Новите Премиум Тешки Сет од 2 ea германски Стоматолошки Автоклав Стерилизација Касета Рек Кутија Послужавник за

DEN 767.76
Залиха

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК ( ГАРАНТИРА ЗА ПАРИТЕ НАЗАД ) НЕ CAMPROMISE ВО КВАЛИТЕТОТ.НОВИОТ ДИЗАЈН ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК 2 СЕКОЈ Стоматолошки Стерилизација Касета Рек Фах Кутија за 7 Стоматолошки Хируршки Инструменти.Овие Нерѓосувачки Челик Стерилизација Коцки се направени од премија одделение челик и се преку passivation процес.Тие содржат храна одделение силиконски пломба за да куќа на инструменти и да имаат капак кој се одвојува за олеснување на пристапот, тие се достапни во различни големини.Мало Value >279 американски ДОЛАРИ!Висок квалитет на Медицински Стандардните Нерѓосувачки Челик и Медицински Одделение Силиконски Полици.На силиконски полици може да бидат земени за чистење.Autoclavebale и Sterilizable.Има 7 Инструменти.Монтажни и lockable дизајн, лесно да се чисти Димензија : 7.25" L X 2.75"W X 1.25" H. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК ( ГАРАНТИРА за ПАРИТЕ НАЗАД ) НЕ CAMPROMISE ВО КВАЛИТЕТОТ НОВ ДИЗАЈН ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК 2 СЕКОЈ Стоматолошки Стерилизација Касета Рек Фах Кутија за 7 Стоматолошки Хируршки Инструменти Овие Нерѓосувачки Челик Стерилизација Коцки се направени од премија одделение челик и се преку passivation процес.Тие содржат храна одделение силиконски пломба за да куќа на инструменти и да имаат капак кој се одвојува за олеснување на пристапот, тие се достапни во различни големини.Мало Value >279 американски ДОЛАРИ!Висок квалитет на Медицински Стандардните Нерѓосувачки Челик и Медицински Одделение Силиконски Полици.На силиконски полици може да бидат земени за чистење.Autoclavebale и Sterilizable.Има 7 Инструменти.Монтажни и lockable дизајн, лесно да се чисти Димензија : 7.25" L X 2.75"W X 1.25" Х.

R

Избор на клиент