.

.

NSTang Радост Един Палецот Зафат Поставите Џојстик Капи за Nintendo Switch Splatoon Силициум се Држиме Капа за Радост-Един Контролер, Blue & Бела, 4 Капи

NSTang Радост Един Палецот Зафат Поставите Џојстик Капи за Nintendo Switch Splatoon Силициум се Држиме Капа за

DEN 239.76
Залиха

ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН : Специјално дизајн за Nintendo Switch Радост-Един Стап со SPLATOON елемент.ЗАШТИТА : да се Спречат оригинални Џојстик капи од корозија и spalling, заштита на Радост-Един Џојстик од удари и инциденти.На ТОЧНОСТА : Зголемување на точноста со додавање на екстра висина и радиус.УДОБНОСТА : Направен од квалитетот TPE материјал.Помалку палецот замор и поголема контрола на чувствата. ????SPLATOON РАДОСТ-ЕДИН ПАЛЕЦОТ ЗАФАТ СЕТ????ДИЗАЈН : Дизајниран со splatoon елемент, уредни и привлечни.ПОДОБРО ИСКУСТВО : Додавање на екстра висина и радиус зголемување на точноста и на контрола на чувствата.ЗАШТИТА : Изработени од квалитетни материјали, спречување на оригиналниот Џојстик капи од корозија и spalling, исто така, тие помалку вашиот палец замор по долго време играјќи ИЗДРЖЛИВИ : Подготвен да се користи и издржливи, долго време користење гаранција .

R

Избор на клиент