.

.

JUJIEXUN2021 Женска Долг Ракав Pullover Sweatshirt Секојдневен Сува Фит Јога Тренингот Маскирани Athlesuire Носат Кошула Zip Џебови

JUJIEXUN2021 Женска Долг Ракав Pullover Sweatshirt Секојдневен Сува Фит Јога Тренингот Маскирани Athlesuire Носат

DEN 266.64
Залиха

Изберете кожата-пријателски материјал, дише, мека и еластична, обезбедување на вас со удобно носење искуство. ????жените масовно резервоарот на врвот на жените обичен tees за жените лабава темно виолетова блузи, за жени 5xl тенкови за жените фарма девојка т кошули за жените отсечени памук т кошули за жените заврши блузи, за жени под 10 леопард печати долг ракав врвот chokert. ✨【Повод】Совршен натпревар со фармерки или хулахопки. ????бременоста tunics за жените туника должина надолу вест симпатична преголеми графички tees жолта преголеми т кошула кикирики т кошула женска црна и бела шарени резервоарот женска вест шпагети блузи за дами сечење на врвот camisole атлетик cami врвот концерт.Најдобар подарок за жените.Тоа е најдобро да се избере поголем големина при изборот на големина.????Q2 : Што е навременоста на логистика?А2 : логистика ние соработуваме со обично се доставени во рок од 12-15 работни дена. Поради разликата во монитор резолуција, може да биде малку боја разлики, ви благодарам многу!✔️2. ????за жените долг ракав tshirts за жените долг ракав женска долг ракав долг ракав лабава pullover туника блузи страна сплит обични маици прекумерно кошула за жените долг ракав мода гроздобер печати v деколте, tee кошула секојдневен лабава туника врвот.Кожата-friendly ткаенини, ќе ви обезбеди со пријатен носи искуство.Препорачливо е да се купи еден големина поголема или се однесуваат на големината на табелата за детали. ☃️【ГОЛЕМИНА ОПИС】ве Молиме погледнете го големина детали на лево (не големината на табелата) пред ставање на ред.Ако тоа надминува очекува датумот на породување, можете да не контактирате во било кое време да се реши тоа.????【Материјал】Направен од високо-квалитет на памук и полиестер.Погоден за секојдневна разонода/travel/shopping/home/училиште/празник/street/партија/отворено/клуб носат.Боја : A-сина | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.❄️❄️Q & A -????Q1 : Како да се Избере Големина?А1 : може да се однесува на големината на табелата параметри на сликата област да се избере соодветна врвот.❣️❣️❣️Совети : ✔️1.Тоа не е големината на табелата. ????【ДИЗАЈН】падне облека за жени/шарени џемпер/шарени џемпер жени/women ' s падне мода/жените да падне мода/екипажот вратот sweatershirt жени/преголеми crewneck sweatshirt/женска кошули.Ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигураме дека нашите производи се чувствуваат поудобно, подобар квалитет и повеќе издржливи.

R

Избор на клиент