.

.

Туш Тело Четка со Влакната и Loofah,Назад Scrubber Бања Мрежа Сунѓер со Криви Долга Рачка за на Кожата Exfoliating Бања, Масажа Влакната Погоден за Влажно или Суво, Мажите и Жени?

Туш Тело Четка со Влакната и Loofah,Назад Scrubber Бања Мрежа Сунѓер со Криви Долга Рачка за на Кожата Exfoliating

DEN 239.76
Залиха

ГАРАНЦИЈА : 120 дена безусловна гаранција за сигурни купување.Ако објектот е неисправна на било кој начин, ве молиме ни e-mail за помагање.MUNTI-ФУНКЦИЈА САКААТ да ИМААТ ДВОЈНА ЧЕТКИ ВО ЕДНА : Наежвам и Loofah 2 во 1 Туш Назад Scrubber.Користите Било Која Од Една Страна Ќе Се Допаѓа.Многу Погодно за Изготвување на овие две Одделно за Капење Предмети.За Подмладување на Повеќето Чувствителна Кожа, Подобрување на Циркулацијата и Здравјето на Кожата.ЗА ВЛАЖНО ИЛИ СУВО миење на забите : го Стимулира Циркулацијата на Крвта; ги Отстраните Мртвите Кожата И Отрови и да го Подобрува Квалитетот на Кожата; за Мажи & Жени Ублажува Стресот.ДОЛГО се СПРАВИ со ЧЕТКА : Криви Долга Рачка за Удобно да се Одржи, Не се Лизга.Продолжена Рачка Ви Овозможува Лесно Чистење Тешко да се Постигне Места, Како што се Грбот и Нозете.ЛЕСНО ВИСИ ДА се ИСУШИ : Погодно Виси Низа и Виси Дупка Дизајн.Само Исплакнете по Употребата и Висат на Четка со Јаже или Дупка за Капење Сушење или Воздух за Сушење.

R

Избор на клиент