.

.

PARANTA Накит Кабинет Ѕид Вратата Монтирани Виси Накит Armoire Организатор со Козметички огледало Бела 37.79H x 13.8W x 3.74D

PARANTA Накит Кабинет Ѕид Вратата Монтирани Виси Накит Armoire Организатор со Козметички огледало Бела 37.79H x

DEN 1788.00
Залиха

ДЕТАЛНИ ДИМЕНЗИИ : 37.79"H x 13.8"W x 3.74"D ; ДОБРО НАПРАВЕН КАБИНЕТ : Трајни МДФ & меки кадифени,здрав constrction.СТИЛСКИ И ДОБРО НАПРАВЕН ARMOIRE : накит armoire е изградена со трајни МДФ материјал,може да се монтира на ѕид со завртки или висеше над вратата со куки,3 прилагодливи достапни височини,и простор за заштеда на начини.ПРОСТРАНА СКЛАДИРАЊЕ : Огледалото е погодно за вас да се обиде својата облека, направете го вашиот накит повеќе блескави.Складирање простори на двете страни на накит кабинетот кој вклучува 25 ѓердан куки,126 earring носители,60 прстен слотови,1 Козметички огледало,3 чување полиците.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА:мала тежина и две куки се направи полесно за вас да се движат кабинетот како што треба.Елегантни бели рамка и стакло огледало се исто така лесно да се чува чист.ПРАКТИЧНА 2-ВО-1 КАБИНЕТ : Совршена комбинација за облекување огледало и накит кутија, PARANTA накит кабинет не само што може да го прави лесно за вас да се облекуваат себе, но, исто така, ги чува сите видови на накит додатоци, како ѓердани, прстени, обетки, белегзии накит, очила за сонце и така натаму.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА & ЅИД-МОНТИРАНИ КАБИНЕТ - Удобен прилог на вашиот простор за живеење за да се прикажат фотографии и организирање на накит во класичен начин.Монтирање на ѕид или висат над вратата опции ви заштедува многу простор.

R

Избор на клиент