.

.

Dermapeel Премиум турски Exfoliating назад мит долго туш scrubber.

Dermapeel Премиум турски Exfoliating назад мит долго туш scrubber.

DEN 876.00
Залиха

Користење на Dermapeel exfoliating бања мит е најголемиот природен метод на пилинг.Во секое општество и култура, од сите возрасти на човечкиот обиде да го постигне здрава и млада и свежа кожа.За систематско отстранување на мртвата кожа, го повтори овој процес еднаш неделно е идеален.Со забрзување на обновување на кожата, што покажува надолу од 20 години нагоре.Користење на Dermapeel exfoliating бања мит редовно на области со целулитот проблеми помага да се создаде ефекти на масажа, зголемување на дермални циркулацијата на крвта и намалување на целулитот на формирање.Користење на Dermapeel exfoliating бања мит редовно помага да се елиминира кожен боја пигментацијата, се минимизираат кожен забележување на т.

R

Избор на клиент