.

.

JYDQM Накит Рек Креативни Electroplated Железо Складирање Спалната соба за Облекување Соба Декорација Рек Завршувањето на Решетката

JYDQM Накит Рек Креативни Electroplated Железо Складирање Спалната соба за Облекување Соба Декорација Рек Завршувањето

DEN 2558.40
Залиха

Димензии : 26x18.5 cm.Стокови името : Т-облик накит решетката.Материјал : метал + дрво (база).Предности на производите : Обетки, ѓердани, нараквици и други додатоци може да бидат обесени.Традиционалните меморија ќе го направат овие накит јазли и тешко да се справи.Со него : може да се меша и натпревар облека во секое утро leisurely.

R

Избор на клиент