.

.

[PowerNex] Значи И HLG-320H-48A 48V 6.7 НА 321.6 W Единствен Излез Префрлување LED Напојување со ПРЕСТАПНА

[PowerNex] Значи И HLG-320H-48A 48V 6.7 НА 321.6 W Единствен Излез Префрлување LED Напојување со ПРЕСТАПНА

DEN 3012.00
Залиха

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Висока ефикасност до 96%.Вграден-во активна ПРЕСТАПНА функција.Тип ХЛ LED Драјвер за употреба во Класа I, Поделба 2 опасни локација светилки.Универзални AC влез (до 305 VAC) / Целосен опсег. 7 години гаранција.Features Universal AC влез (до 305 VAC) / Full range Protections : Краток спој / Текот тековната / Над напон / Текот на темп.Вграден-во активна ПРЕСТАПНА function High ефикасност до 96%IP67 / IP65 дизајн за внатрешна или надворешна инсталации (освен за HLG-320 H C-Type)Излезна струја прилагодливи излез преку кабел или внатрешни potentiometer Cooling страна на слободен воздух convection Suitable за LED осветлување и улично осветлување applications Meet 4k V пренапони имунитет ниво (IEC61000-4-5)Без оптоварување потрошувачката на енергија.

R

Избор на клиент