.

.

Waklyte 18650 Полнач, USB Универзална Батерија Полнач за 3.7 V Батерија Li-ion Батерии 18650/10440/14500/16340/26650 (Батерии Не се Вклучени)

Waklyte 18650 Полнач, USB Универзална Батерија Полнач за 3.7 V Батерија Li-ion Батерии 18650/10440/14500/16340/26650

DEN 847.20
Залиха

Safe Задолжен : Waklyte полначот користи "MCU контролира" технологија, кога батеријата е целосно наполнета или батеријата температурата е премногу висока, тој автоматски ќе престане со наплата.Индикатор за наполнетост на Светлина : Waklyte полначот со Црвена/Зелена led светло на екранот.Полначот ќе полнење на батеријата кога приклучокот во, и индикатор за светло на екранот во црвено,а потоа се претвори во зелена по целосно наполнета.Компатибилен Батеријата Модел : Погоден за 3.7 V Li-ion 18650/10440/14500/16340/26650. Waklyte полначот користи "Брзо Полнење v2.0" технологија за полнење на батеријата и поефикасно зачувај вашето време.Универзален USB Порта : USB порта дизајн ги исполнува различни полнење потреби.Можете да го полните 3.7 V Li-ion Батерии преку ѕид полнач, моќ банка, автомобил полнач или било кој друг уред со USB порти.Дополнително, ние исто така ви обезбеди со 1 Микро USB-кабел.Гаранција и Наплата : Ако ништо тргне наопаку со вашиот 18650 полнач, се чувствуваат слободни да не контактирате Преку е-маил со цел ID. 12 месеци гаранција и 30 дена гаранција за враќање на парите.Ве молиме да бидат сигурни да се купи, не се грижи воопшто.

R

Избор на клиент