.

.

gyepin Брз Адаптер за Плетење Машина Чудак Адаптер за Sentro Jamit,Чудак се Справи со Адаптер со Хексадецимален Челик Малку и Моќ Шрафцигер Прилог,Црна

gyepin Брз Адаптер за Плетење Машина Чудак Адаптер за Sentro Jamit,Чудак се Справи со Адаптер со Хексадецимален

DEN 375.84
Залиха

Адаптивно Модел : Само применливи за Sentro 22, Sentro 40, и Sentro 48 и Jamit машини за плетење.Совршено се Вклопуваат : Нашиот брз адаптер вклопува удобно врз чудак на вашата машина за плетење, лесно да се инсталира и да се отстранат, за објавување на вашите раце и ќе ви помогне да сплетам проекти побрзо, користејќи електрична шрафцигер.Одлично за почетници knitters да сплетам свој кул модни додатоци.Пакетот Вклучува : Содржи 1 црна чудак адаптер ,1/4 инчи хексадецимален челик малку.Внимание : ве Молиме не користете high-speed вежба, можеби на штета на адаптер.Ние се уште ви препорачуваме да користите адаптер на средна брзина (до 160 вртежи во минута), како овие машини за плетење се дизајнирани за рачна работа.Заврши Инсталацијата : Вашиот може да користите малку сила да завртка во вашиот чудак се справи со тоа да се направи да се вклопи во вашиот плетење машина.По неколку операции ќе се направи полесно за да го користите. 100% Задоволство Гаранција : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, брзо и ефикасно.Спецификација : 2 PCSMaterial : пластични, metal Colors : black Adapter за Плетење Machine Size : Прикажани во picture General, професионални, погодна за плетење machine Perfect за Sentro 22, Sentro 40, и Sentro 48 и Jamit плетење machines Package вклучуваат : 1 x Чудак Adapter1 x 1/4 во Хексадецимален Челик Малку.

R

Избор на клиент