.

.

BEBECAN Teething Стапови за Бебиња, 6 Меки Силиконски Шупливи Teething Цевки, 3 Четка за Чистење, Торба за Безбедно Чување, Докажан Квалитет Бебе Потреби

BEBECAN Teething Стапови за Бебиња, 6 Меки Силиконски Шупливи Teething Цевки, 3 Четка за Чистење, Торба за Безбедно

DEN 239.76
Залиха

СМИРУВА TEETHING ИРИТАЦИЈА - BEBECAN teething цевка обезбедува инстант олеснување од teething без сечење агли.На шупливи текстура дизајн овозможува создаде притисок врз непцата за да се смири твоето дете е иритација.МЕКА И ИЗДРЖЛИВИ - На teething слама се новородените essentials must haves за вашето бебе.Тоа се направени од храна одделение мека и еластична силикони ефикасно заштита на бебето непцата и спречување на ноктите каснувања или палецот цицање.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - BEBECAN teething цевчиња се супер лесно да се чисти и да ги чува, ќе го добиете 3 четки за длабоко чистење секоја цевка од утробата.На drawstring складирање торба е, исто така, предвидени за својата леснотија да ги складирам безбедно.ЛЕСЕН ЗА држење - BEBECAN teething стапчиња се дизајнирани да бидат многу удобно за бебиња да се преземат контрола на на нивните раце, што го прави совршено дете teething играчки за катници.ТЕСТИРАНИ се БЕЗБЕДНИ МАТЕРИЈАЛ - ултра-меки teething играчки за бебиња 0-6 месеци се тестирани и докажани да се направени од која храна одделение материјал за нашите бебиња.Материјалот е ладно и отпорни на топлина (-50℃-230℃), и машина за миење садови безбедно.Можете да се исчисти ги брзо со користење на 3 четки дека ќе ја добиете (лесно длабоко чистење од внатре).Чувајте ги овие лесно со drawstring торба дека ќе го добиете со цел.Во потрага по природен начин на олеснување од teething иритации и фрустрација за вашето дете?.Подарок издише на оние малку зло мајстори со алатка дизајнирана посебно за teething : .BEBECANs Teething Стапови за Бебиња!.Нашите дизајн го прави тоа супер лесно за вас да се исчисти и да ги чува овие магични цевки.Можете да се исчисти ги брзо со користење на 3 четки дека ќе ја добиете (лесно длабоко чистење од внатре)Чувајте ги овие лесно со drawstring торба дека ќе го добиете со цел.

R

Избор на клиент