.

.

Aomiun Преносни Риба Пронаоѓач Риболов Мамка Пронаоѓач со Жичана Sonar Трансдуцерот Рачни Жичен Риба Аларм Пронаоѓач со 0.6-100 Откривање Длабочина за Кајак Брод Мраз Рибо

Aomiun Преносни Риба Пронаоѓач Риболов Мамка Пронаоѓач со Жичана Sonar Трансдуцерот Рачни Жичен Риба Аларм Пронаоѓач

DEN 2040.72
Залиха

Рибите во него се напојува со 4*AAA батерии (не се вклучени).Удобен риба откривање на алармот,ќе ве потсетам во реално време.Може да се стави на sonar сензорот во вода или мраз, вратоврска тоа да риболов прачка, или да го поправи тоа да трупот на брод.6 m да 328ft/100 под sonar трансдуцерот.Карактеристики : LCD екран со бела LED заднинско осветлување,се прикаже приближната риба локација,водата, длабочина,температура,батеријата,дното контура,итн.Тоа може да се детектираат позицијата и големината на риба во и солена вода, и може да се користи како длабочина sounder.4 lb Package Листа : 1* Fishfinder 1* Жичен Sonar Трансдуцерот (со плови) 1* Заградата 1* Вратот Рака 1* Прирачник за Корисникот.8 во Должина на Кабел : прибл.Удобен риба откривање на алармот, во реално-време за потсетник, нема потреба да се грижите за риба истекување.Прилагодлива чувствителност ви овозможува користење на рибите во него во различни риболов средини.Широко се користи во мраз риболов, реката риболов, море риболов, брегот риболов, kayaking риболов, итн. ????【Прилагодлива чувствителност】прилагодлива чувствителност ви овозможува да го користите риба пронаоѓач во различни риболов средини.Длабочината единица мерка може слободно да се исклучуваат меѓу нозе или метри.Sonar Фреквенција е 200 k HZ.Забележливо длабочина опсег е од 2ft/0. 9 метар / 29 нозе Пакет тежина : околу. ????【Додатоци се заврши】и заградата е предвидено ви овозможува да се поврзете на сензорот за вашиот брод или кајак. ????【Применливост】 оваа риба пронаоѓач е специјално дизајниран за риболов ентузијасти.Sonar трансдуцерот со 29ft мозок и плови,ви овозможува да ја риба од брегот или на мостот со рибите во него.8 во Трансдуцерот Големина : 56 * 45 mm / 2.Забележливо област е 45 степени зрак агол под sonar трансдуцерот.

R

Избор на клиент