.

.

Sony ZV-1 Камерата за Содржината Творци и Vloggers со Vlogger Додаток за Полнење

Sony ZV-1 Камерата за Содржината Творци и Vloggers со Vlogger Додаток за Полнење

DEN 20399.52
Залиха

20.1 ПРАТЕНИК наредени назад осветлени 1" Exmor RS CMOS сензор w/ DRAM, Голем отвор 24-70mm1 Ф1.8-2.8 ZEISS Vario-Sonnar Т* леќа.Брзо Хибрид БОЛЕСТ, во Реално Време Око-AF3 и во Реално време AF tracking.Брзо да се префрлате помеѓу два режими на defocused позадина bokeh.Vlogger Додаток за Полнење вкл.безжична зафат и 64 GB SD-Картичката.Кабел-слободен контрола со Безжична Bluetooth1. Брзо да конвертирате рачни потпора да удобен и стабилна tripod.Стил : w/ Додатоци за Полнење | Боја : Црна.

R

Избор на клиент