.

.

Сино Светло Блокирање на Компјутер Читање Очила - AQWANO Лесни Флексибилни TR90 Трајни Потрошни Читатели Анти-Отсјај Филтер со УВ Заштита за Жените и Мажите, 1.5

Сино Светло Блокирање на Компјутер Читање Очила - AQWANO Лесни Флексибилни TR90 Трајни Потрошни Читатели Анти-Отсјај

DEN 1795.20
Залиха

Сеуште се во Потрага за читање очила?Сакаат да бидат поевтини и подостапни?Оваа трајни анти Blu ray читање очила со ув заштитен е вашиот најдобар избор, имате никаков ризик да се обиде!.VALUE PACK - 4 ПАКЕТ Читателите за одлична цена!Одлично за дом, канцеларија, или за употреба на отворено.Задржи еден пар на вашето биро, во вашата торба, и во вашите омилени читање места.Никогаш не ја изгуби својата очила повторно!.ЛЕСНИ & ФЛЕКСИБИЛНИ - рамки се направени од најнапредна технологија во TR90 пластика, што ги прави исклучително издржлив и лесен.Флексибилни рамки ќе не угнетуваат вашиот храмови и носот.Толку јасно и удобно доволно кога читате ќе уживате во читањето на време!.КВАЛИТЕТОТ КЛАСИЧЕН РАМКА - класичен квадратен облик рамка е погодна за двете машки и женски, додека за покривање на големи поле на визија.Со забава и шарени дизајн читателите за свеж изглед!.ГАРАНЦИЈА - 100% Задоволство да се Гарантира.AQWANO 4 Пакет Читање Очила доаѓа со 90 Ден Парите Назад Гаранција па ризик денес.Ние сме убедени дека нашите производи ќе ги исполни или надмине вашите очекувања.Задоволството на клиентите е наш приоритет!.

R

Избор на клиент