.

.

Coballe Бебе Шетач, 2 во 1 Средно Пејзаж Конвертибилна Реверзибилна Bassinet Pram за Младата & Деца, Свитлива Алуминиум Легура Pushchair со Прилагодливи Backrest, 3D Суспензија (Црна)

Coballe Бебе Шетач, 2 во 1 Средно Пејзаж Конвертибилна Реверзибилна Bassinet Pram за Младата & Деца, Свитлива Алуминиум

DEN 6855.84
Залиха

Седиштето прошируваат до 15" должина зголеми за 33.Мама торба и корпа под седиштето се одлични за чување, врвка за околу рака и 5-точка појасот за да се осигура безбедноста.Покрај тоа, backrest исто така, може да се прилагоди, половина полулегнал или режим на спиење за да се задоволат различните барања на вашето бебе. ❤Мултифункционален & Практична Бебе Шетач : Опремени со zippered нога маска оваа pram може да се задржи вашето дете топло во ладно време тоа може лесно да се отстрани во топли временски услови.5 фунти) и лесно да се движи, може брзо да се превиткајте го и собира тоа во автомобил вод или соба и тоа може да се качите. ❤Прилагодливи Крошна & Backrest : крошна со дополнителни сонце очила добро може да го заштити вашето бебе од УВ зрачење.

R

Избор на клиент