.

.

Polarduck Мачка Отпадоци Мат Мачка Отпадоци Апсењето Мат, Саќе Двоен Слој Дизајн, Урина и Вода Доказ Материјал, Растера Контрола, Помалку Отпад,Полесно да се Чисти,Мие

Polarduck Мачка Отпадоци Мат Мачка Отпадоци Апсењето Мат, Саќе Двоен Слој Дизајн, Урина и Вода Доказ Материјал,

DEN 311.76
Залиха

Најдобри Мат за Собирање на Отпадоци : Оваа мачка отпадоци trapper ви помага да ги фатат растера мачка отпадоци, нема повеќе добивање отпадоци заглавени на нозете и чистење на вашиот кат на дневна основа!Нашиот производ е доволно голем да ги покрие вашата мачка е ѓубре кутија е влезот област, и на саќе форма дупки се крупните да се мачка и стапица секоја мачка ѓубре.Водоотпорен & Урина Доказ : Со саќе двоен слој дизајн, долен слој е водоотпорен и урина доказ, нема потреба да се грижите за вашиот тврдо подот и тепихот од пестициди и непријатни урина дамки.Посебни & Удобен Дизајн : Само ги собереш на мачка отпадоци мат, сите се заглавени ѓубре паѓа преку автоматски, лесно рециклирање на мачка отпадоци од дампинг назад во ѓубре кутија.Тоа е многу ефикасен и удобен отколку повеќето производ на пазарот.Ги собереш и да депонија ѓубре, едноставно како што.Перат и Лесен за Чистење : Лесно и длабоко чистење на дното слој под вакуум.Исто така, со перат материјал, може да се чисти под мијалникот главата или туш главата.Долниот слој е против пролизгување, тоа ќе остане на едно место откако ќе го стави тоа.BPA Free & Гаранција : Нашата премиум комфорт мат е phthalate слободни (тоа е задолжително за домашни миленици!) и нашите супер меки ЕВА материјал е нежна за чувствителните шепи.Секој Polarduck производ доаѓа заедно со една година производителот гаранција и 24 часа услуги на клиентите.Решение 1 : ставете некои тешки работи e.g отпадоци кутија на мат, тоа ќе го преструктурираат и да стане рамен повторно во рок од 24 часа.Решение 2 : Употреба на фен.По загревање на огради додека не стигнат до одредена температура, капакот тоа во спротивна насока.се стреми да заработи на клиентите задоволство од страшни користење на искуство и да го загрози квалитетот на производот.Зошто ви треба овој производ?.Ако сте мачка љубовник, мора да имате живот овој момент, мачката отпадоци расфрлани по целиот кат од вашиот драг партнер.Мачката ѓубре може дури и да се сите над вашиот мебел и чевли.Мачка сака патување целата куќа, и тие не сакаат да го направи тоа или.

R

Избор на клиент