.

.

Akozon Универзална 7/8in Мотоцикл Кочница Држела Хидраулични Прилагодливи Горниот Пумпа Спојки се Справи со Собранието(Сребро)

Akozon Универзална 7/8in Мотоцикл Кочница Држела Хидраулични Прилагодливи Горниот Пумпа Спојки се Справи со Собранието(Сребро)

DEN 1089.36
Залиха

【Универзално Применливи】Овој Мотор Кочница Рачката има многу широк спектар на апликации за повеќето мотоцикли,големината е 7/8in,и тоа може да биде лесно да се адаптира на мотоцикл која големина е погоден,и нема да има проблеми со прилагодување на разликите во употреба. 【Универзално Применливи】Овој Мотор Кочница Рачката има многу широк спектар на апликации за повеќето мотоцикли,големината е 7/8in,и тоа може да биде лесно да се адаптира на мотоцикл која големина е погоден,и нема да има проблеми со прилагодување на разликите во употреба. 【Универзално Применливи】Овој Мотор Кочница Рачката има многу широк спектар на апликации за повеќето мотоцикли,големината е 7/8in,и тоа може да биде лесно да се адаптира на мотоцикл која големина е погоден,и нема да има проблеми со прилагодување на разликите во употреба. 【6-Позицијата на Менувачот】Овој Мотор Кочница Лост со 6-позицијата на менувачот, тоа лесно може да се вози на клипот завртка на пумпата тело преку прилагодување орев да се сфати вредноста на растојанието помеѓу лост и пумпа, со цел да одговараат на вашиот возење режим. 【Алуминиум】Овој Мотор Кочница Рачката е направен на квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, кој гарантира мала тежина и носи подобро сила, добра стабилност и издржливост.Не е лесно да се деформира, темата е силна и не е лесно да се носат.Тоа, исто така, има нерѓосувачки Челик сврзувачки елементи и опрема, хидраулични и спојки кочница. 【Точноста Стожерот Вежба】Овој Мотор Кочница Лост со точност машински стожерот вежба, додека обезбедување на издржливост, прецизни прилагодување на брзини и совршено се вклопуваат тоа.Кога се обезбеди трајност, опрема позиција и совршено се вклопуваат се прецизно да се прилагоди.Единствена оска вежба може да ви донесе удобно се чувствуваат кога ќе се повлече на сопирачките. 【Лесно да се Инсталира】На Сопирачката Рачката е мал и лесен, лесно да се инсталира и расклопување, без комплицирани алатки,не треба да се намали или подели, лесно да ја завршите инсталацијата.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Спојки се Справи со Assembly Material : Алуминиум Alloy Size : Како на Сликата Shows Color : Црна, Црвена, Златна, Сребрена, Портокалова, Сина (Изборен) Fitment : Погоден За 7/8in Универзален Мотор Replacement Package Листата : 2 x Спојки се Справи .

R

Избор на клиент