.

.

Bailunte Автомобил Вратата Светлина Логото Проектор Дух Сенка Добредојдовте Светла за Тесла Компатибилен Тесла Модел 3 Модел S Моделот на X Модел Y Серија Додатоци(2-Pack?

Bailunte Автомобил Вратата Светлина Логото Проектор Дух Сенка Добредојдовте Светла за Тесла Компатибилен Тесла

DEN 503.76
Залиха

1.Напомена : Задна врата не е применлив ако оригиналниот задна врата светлина е чудни, не е проблем на предната врата. 2.Пакет се Вклучени : 2piece Вратата на Логото Светла за Тесла. 2 x продолжени Кабли.Кога ќе ја отворите вратата на автомобилот автоматски ќе се сврти на high-definition проекција и автоматски да го исклучите. 3.Лесен за инсталација : Директна Замена.Без модификации се потребни.Тоа само ќе ве однесе околу 5 минути. 4.ВИСОКА ДЕФИНИЦИЈА и СВЕТЛИ ПРОЕКЦИЈА.HD проекција,со користење на висока осветленост LED чипови, многу светла за осветлување излез, Ниска Потрошувачка на Енергија : 12 V моќност 5 W. 5.Специјално дизајнирани for Tesla : Компатибилен со Tesla Model S Модел Модел 3 X Модел Y. Детални компатибилни модели на автомобили ве молиме погледнете на страница за опис.

R

Избор на клиент