.

.

Asdf586io Куче Додатоци, Цветни Печати Прилагодливи Миленичиња Куче Куче ID Име Јака Мека Дише Вратот Рака - 1# Л

Asdf586io Куче Додатоци, Цветни Печати Прилагодливи Миленичиња Куче Куче ID Име Јака Мека Дише Вратот Рака - 1

DEN 163.44
Залиха

Тешки тока, лесно прилагодлив.Со трајни д-прстен, погодно за вас за да прикачите куче води.Полиестер материјал, мека на допир, кожата-пријателски, лесен за чистење.Одговара за мали, средни и големи кучиња, e.г.chihuahua, јоркшир,dachshund, beagle, schnauzer, poodles. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!Ако поради некоја причина не сте 100% ЗАДОВОЛНИ, ве молиме ги споделите со нас и нашата служба за корисници тим ќе ви помогне да го решите проблемот.Спецификации : Тешки тока, лесно прилагодлив.Со трајни д-прстен, погодно за вас за да прикачите куче води.Полиестер материјал, мека на допир, кожата-пријателски, лесен за чистење.Одговара за мали, средни и големи кучиња, e.г.chihuahua, јоркшир,dachshund, beagle, schnauzer, poodles.Точка Име : Куче Јака Материјал : Полиестер Webbing + Метални + Пластика Карактеристики : Прилагодлив, Цветни Печати, Мека S : Ширина : 1.5 cm/0.59", Врат : 23cm-35cm/9.06"-13.78" (Прибл.) М : Ширина : 2.0 cm/0.79", Врат : 27cm-40cm/10.63"-15.75" (Прибл.) L : Ширина : 2.5 cm/0.98", Врат : 36cm-55cm/14.17"-21.65" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Куче Јака.

R

Избор на клиент