.

.

JANNIRESS Рака Алатка Лифт 2 ПАРЧИЊА Труд Заштеда на Арм,Ѕид Плочка Локатор, Мажи Труд Заштеда Алатка, Мулти-Функција Приспособување на Висина на дршката Кревање Уред,н

JANNIRESS Рака Алатка Лифт 2 ПАРЧИЊА Труд Заштеда на Арм,Ѕид Плочка Локатор, Мажи Труд Заштеда Алатка, Мулти-Функција

DEN 1295.76
Залиха

【НАДГРАДИ МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЏЕК】 : Ѕид плочка израмнување на уредот, на висина лесно може да се прилагоди со притискање на рачката.Сите челик кат супер висок квалитет на сила заштеда на рака се користи за кревање, пресување, прецизни прицврстување и контрола.Слободна висина прилагодување, прецизното позиционирање, брзо да го дигате прстот. 【СИТЕ ЧЕЛИК СОЛИДНА БАЗА, ТОВАРОТ И ИЗДРЖЛИВИ】 : Иновативни кревање алатка, задебелена двојно клип цврст челик дното плоча, стабилна и центарот на гравитацијата, подигање на капацитетот од 220 килограми, и 3.2 инчи на подигнување на капацитетот преку рачка на вредноста пролет.Избрани висока јачина пролет, подолг сервисен живот. 【УДОБНА РАЧКА, ПРЕЦИЗНОСТ КОНТРОЛИРА】 : Заштеда на арм дизајн, удобно и труд заштеда рачка, рачен дизајн, зафат се справи со брзо може да се зголеми.Притиснете на плоча нежно за да се намали брзо.Тоа може да им помогне на инсталација на персоналот за да се заврши работата лесно, олеснување на замор и да работат ефикасно. 【ШИРОКА УПОТРЕБА, ЛЕСНО ДА се НОСАТ】 : мулти-функционални сила заштеда на рака може да се користи во различни сцени.Инсталација на вратите и прозорците и инсталација на кабинети, подови, тремови, палуби и рамки се мали во обем и лесен во тежина.Плочка lifter е лесно да се носат и користат.Тоа е најдобар начин да им даде далеку. 【БЕЗБЕДНО ПО ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА & КУПУВАЊЕ БЕЗ да се ГРИЖИТЕ】Ако имате било какви други проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да ги реши.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, и ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте 100% задоволни.

R

Избор на клиент