.

.

Скалабилни Кујнски Мијалник Caddy, Сад Сунѓерот Четка Организатор Багажник, Телескопски Потоне Решетката за Кујна Мали Потоне

Скалабилни Кујнски Мијалник Caddy, Сад Сунѓерот Четка Организатор Багажник, Телескопски Потоне Решетката за Кујна

DEN 496.56
Залиха

Оваа потоне организаторот може да се користи за чување на сунѓери, четка, партал, сад облека, и шише четки.Тоа го прави просторот изгледа уредни, чисти и средена бесплатно, без да заземаат многу простор.Кошница со 2 крпа барови лесно да се овозможи сите чинија партали да се исуши без добивање на фанки.Шупливи дното и отстранлив капе пан дизајн им овозможува на водата да се исцеди, помага да се исуши предмети побрзо, тоа, исто така, го прават тоа лесно да се чисти.Телескопски да ги собере различни големини на gutters, може да се повлече до gentry кошница според вашиот мијалник е големина.Изработена од јаглероден челик и тоа е силен и издржлив отпорни на корозија.Кујнскиот Сунѓер & Dishcloth Носителот мерки 34cm да 45см.Предности на производите.Јаглероден челик : го Прават овој производ потрајни, заштита од корозија, подобро тежина.Затегнувачка дизајн : Проширување на опсегот од 13.38 инчи да 17.71 инчи, може да се прилагоди на различни големина на потоне.Двоен слој за складирање : Еден слој за партал багажник, еден слој за чување на решетката.Разумно растојание : Придонесуваат за вентилација, полесно сушење и почиста канализација.Две партал рек : Чистење на партал во времето, се исцеди и исуши.Материјал : Јаглероден челик.Пакетот вклучува : . 1pc Scalable Кујнски Мијалник Caddy. 2 поставува Завртки.

R

Избор на клиент