.

.

Sikaite 3,5 мм 1/8TRS на Двоен 6.35 mm 1/4 TS Mono Stereo y-Кабел Splitter линија 15ft, Компатибилен со iPhone, iPod, Компјутер Звучна Картичка, CD Плеер, Мултимедијални Говорник и Домашен Стерео Сис

Sikaite 3,5 мм 1/8TRS на Двоен 6.35 mm 1/4 TS Mono Stereo y-Кабел Splitter линија 15ft, Компатибилен со iPhone,

DEN 479.76
Залиха

Sikaite 3,5 мм да 1g4 стерео кабел обезбедува висок квалитет на врската помеѓу вашиот лаптоп или КОМПЈУТЕР, со 3.5 милиметарски џек и AV приемник, засилувач, миксер, hi-fi стерео аудио систем, систем за домашно кино систем, компјутер звук, снимањето уред или звучник со двојна 6.35 mm Џек за внесување.Тоа е погоден за сите видови на аудио сигнал на пренос и интерконекција помеѓу електрични апарати.Направени од високо чистота кислород слободни диригенти : ние користиме високо квалитетни бакар екранировка за да се обезбеди висока верност квалитет на звукот и да се обезбеди максимална спроводливост и издржливост.Особено погоден за студио или настап во живо.Памук плетенка да се заштити вашиот кабел : Забелешка : должина на две Y-облик дистрибутер на жици е 20cm.3.5 mm стерео да dual 6.35 mm еден џек аудио кабел е опремен со памук плетење да се спречи гребнатини и триење и да го продолжи својот животен век. 24 K 15u позлатени конектори : со позлатени конектори, 1 / 4 1 / 8 кабел може да се спротивстави на оптимално сигнал на пренос.Карактеристики на производот : прав агол приклучок и надворешниот слој на црвениот памучни ткаени нето направи производ поубаво и издржливи.

R

Избор на клиент