.

.

Уметноста Needlepoint Значката Needlepoint Комплет

Уметноста Needlepoint Значката Needlepoint Комплет

DEN 798.96
Залиха

Needlepoint Комплет.Живописни Бои на Висок Квалитет на Моно Делукс Needlepoint Платно. 12" x 12" 14 мрежа моно делукс needlepoint платно и perle памук теми.Секој Комплет доаѓа со печати за референца.Направен во U. S. A.

R

Избор на клиент