.

.

YOKUKINA LED Накит Кабинет Armoire Ѕид&Вратата Монтирани - Целосна должина Облекување Огледало w/ Големи Складирање Lockable Организатор

YOKUKINA LED Накит Кабинет Armoire Ѕид&Вратата Монтирани - Целосна должина Облекување Огледало w/ Големи Складирање

DEN 1300.80
Залиха

2 x Виси Куки.8"D (108 x 37 x 9.Огромен капацитет и прегради ви овозможува доволно простор за складирање од вашиот jewelries како обетки, ѓердани, нараквица , прстени и makeups и други козметички производи, сите во само едно место, уредно и уредно.Организирање на нив уредно во 4 козметички се прикаже полици. 3 Акрилик Четка Носители.БОЈА : Бела МАТЕРИЈАЛ : МДФ, Стакло КАБИНЕТ ГОЛЕМИНА : 42. 6 Премија светла LED s ви овозможува да ја покажат секој гем додека изборот на она што за да се носат со вашата облека на ден. ????Wall-mount или од врата на Врата висат Опции : да ги искористат предностите на својата простор за заштеда на функции без да се земе било подот.Чувајте ги вашите четки и кармини во место со посветен транспарентен четка и носителот кармин организаторот. 1 x Накит Кабинет 2 x Виси Куки 2 x Клучеви 1 х сет на Додатоци 1 x Прирачникот. 1 x Накит Кабинет.БОЈА : Бела. 2 x Клучеви.ПАКУВАЊЕ СОДРЖИНА : .8"D (108 x 37 x 9.Фрли во вашата шминка палети и сенки и да се создаде свој суета јадење веднаш.Нашите ултра-модерниот дизајн и осветлување ќе изнесам секоја искра во вашиот парче накит.Се применуваат шминка одблизу со вграден-во со висока густина козметички огледало. 36 Прстен Слотови, 78 Earring Слотови & 36 Синџир Куки. 1 x Кармин организатор, 1 x сенката за очи организаторот. ????Голем Капацитет за Складирање со 6 LED Светла : Организирање на сите парчиња на накит и додатоци во само една точка.Уживаат и изобилство на простор за секое парче на гем имате со 39 прстен слотови, 24 ѓердан Куки, 54 earring Слотови.Лесно wall-mount опција ви овозможува да се качи на центар без никаков напор.8 инчи(L*W*D)]. 2 Транспарентни складирање кеси & тесна џеб за лесно пакување.ARMOIRE ТЕЖИНА : 25. 4 Полици за други парфеми или нега на кожата производи. 1 х сет на Додатоци. ????Посветен Козметички Дел : Чувајте ги вашите шминка и други козметички производи далеку од екстремни температури и влажност. ????Премиум Сомот Ентериери со Внатрешни Козметички Огледало : Заштити вашите скапоцени камења и да ги направи минатата со мазни анти-оцрни сомот материјал.????Целосна должина HD Стакло Огледало : Искуство со полно работно тело видите од глава до нога со висока густина стакло огледало. 1 x Внатрешни работи Огледало.СОБРАНИЕ : Ѕид или од врата на Врата се Откажам.

R

Избор на клиент