.

.

YUEND Крпа Салфетки Табела Лен Печати Лаванда Розева Роза Пеперутка Пролет Романса Вечери 6 Парче за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан

YUEND Крпа Салфетки Табела Лен Печати Лаванда Розева Роза Пеперутка Пролет Романса Вечери 6 Парче за Семејството

DEN 383.76
Залиха

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm), сет од 6. Салфетка Материјал : Полиестер (сатен праска и кожата).На салфетка има сјајна сатен површина, светли бои за печатење, и 6mm набори се нежни и убави.Наместо на хартија за крпи, тоа може да се користи постојано и е повеќе еколошки.Препорачливо е да се мијат со ладна вода, не кајгана.Ние обезбедуваме DIY прилагодено услуга, ако имате омилена слика, ве молиме да ни ме.Големина : 20x20inx6.

R

Избор на клиент