.

.

SPNEC Спалната соба Студија Ноќни Едноставен Модерен Креативни Цртан филм Табела Светилка

SPNEC Спалната соба Студија Ноќни Едноставен Модерен Креативни Цртан филм Табела Светилка

DEN 2832.96
Залиха

★Оваа табела светилка ќе нема флеш, не dizzying светлината, за да може ефективно да одбегнете замор на очите предизвикани од трепкачко светло и сјајот сјајот, многу погодни за читање, долго време за учење. ★Идеални за осветлување и читање, тоа е погоден за спални соби, дневни соби и ходници, како и неформални модерни канцеларии. ★На уникатен дизајн ви дава различен визуелен ефект. ★Природен материјал абажур, силна светлина, сјајна и мека светлина ефект, не отсјај. ★Телото на светилка тело е electroplated со три-димензионална форма, површински материјал е во ред, отпорност на корозија е силна, тоа не е лесно да ' рѓа и лесно да се чисти.Лесно да се чисти и да работат, обезбедување на безбедност на осветленост за работа, учење, читање и релаксација.Обезбедува сигурен ноќ осветлување за спални соби, ходници и бебето соби.Оваа табела светилка не само што заштедува енергија, но исто така ви дава доволно светлина интензитет да се направи вашата спална соба и дневна соба и потопло.Име на производ : Преносни Lamp Power : 11 W (inclusive) -15 W (inclusive)Стил : едноставен и modern Applicable простор : дневна соба студија bedroom Whether извор на светлина има светлосен извор : со светлина source Switch тип : push копчето switch Voltage : 110 V~240 V (вклучени)Светлина тело материјал : resin Shade материјал : cloth Light код тип : LEDProcess : Other Whether интелигентна контрола : No Smart тип : не поддржува intelligence This ноќ стојат светла, исто така, е голем дар за вашето семејство или пријатели.

R

Избор на клиент