.

.

StrongTek Професионални Коса Одбор, У Форма Ролери Пакет, Се Водат/Масажа Нога, Надлактицата, Тркач Избор

StrongTek Професионални Коса Одбор, У Форма Ролери Пакет, Се Водат/Масажа Нога, Надлактицата, Тркач Избор

DEN 964.80
Залиха

ПРЕМИУМ ПРЕВЕНЦИЈА на ПОВРЕДИ ОПРЕМА : Препорачана од страна на физички терапевти; Прави вашите мускули повеќе одговора за време на вежбање.ЗДРАВСТВЕНИ ПРИДОБИВКИ : Корисни за телото и за обновување од plantar fasciitis, ахилова тетива и други повреди.ДЛАБОКО ТКИВО се ТРКАЛААТ MASSAGER – Надвор myofascial масажа на оваа мускулите ролери помага и за ослободување на напнатоста, стресот и болката.ПОЛНО ТЕЛО, РАЧНИ МАСАЖА – Нуди само-massager активира точка олеснување на рацете, лактите, лактите, нозете, телиња. 100% 30 ДЕН ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Вашето задоволство е наш врвен приоритет!.

R

Избор на клиент