.

.

6 Инчен Кука и јамка пескарење пршлен, 5000 Ронки Полирање Sandpaper-25 КОМПЈУТЕРИ Влажно и Суво Sandpaper за Автомобилската и Дрво од SANJIAN

6 Инчен Кука и јамка пескарење пршлен, 5000 Ронки Полирање Sandpaper-25 КОМПЈУТЕРИ Влажно и Суво Sandpaper за Автомобилската

DEN 383.52
Залиха

【МАТЕРИЈАЛИ】 : орбитална sandpaper е направен од премиум силициум карбид, кој е издржлив и водоотпорен.Ќе ги задоволи со нашите wet & dry sandpaper влажна и сува пескарење на вашите производи.Влажни пескарење ќе се минимизира гребнатини или спречите затнување со прашина. 【ПРЕДНОСТИ】 : се Должи на високиот квалитет на материјалите на направи, кука и јамка пескарење диск sandpaper да може ефективно да го спречите затнување и анти-статички.Одлична флексибилност и отпорност на абење може да заврши или полски ефикасно да го заштедите вашето време. 【ГОЛЕМИНА】 : Тоа погоден сите 6 инчен сандерс со кука јамка подлога.Нашите sandpaper не може да се држиме до рампа цврсто како вашата работа. 【ШИРОК ЦЕЛ】 : Ронки броеви се означени на грбот на sandpaper.Орбитална Сандер Sandpaper може да се користи за полски на површината на Каменот, огледало, или светлата на автомобилот.Само користење на правото ронки да го направите вашиот проект. 【КВАЛИТЕТНА УСЛУГА】 : Ние сме квалификувани за производство на sandpaper.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Нашата служба за корисници тим ќе реагираат на вас како е можно поскоро.Ние гарантираме дека ќе ви се допадне нашиот производ.Од груба да парична казна, да ги задоволат вашите разни полирање барања со добра пескарење дискови.

R

Избор на клиент