.

.

Grolish Лесна Инсталација Автомобил Вратата LED Осветлување Логото Проектор Добредојдовте Светлина За Nissan Altima/Армада/Maxima/Потрагата/Титан(4-Pack)

Grolish Лесна Инсталација Автомобил Вратата LED Осветлување Логото Проектор Добредојдовте Светлина За Nissan Altima/Армада/Maxima/Потрагата/Титан(4-Pack)

DEN 479.52
Залиха

1.Компатибилност : Применливи за Nissan Altima Купе 2008-2013; Nissan Altima Седан 2002-2020; Nissan Армада 2004-2016; Nissan Maxima 2016-2020; Nissan Потрагата 2004-2020; Nissan Титан 2003-2020(Забелешка.Пред купување, мора прво да се утврди дали возилото има оригинални вратата светла, ако не, тоа не е во согласност). 2.Висока технологија : ПЛУС верзија на Нисан логото на вратата светлина, Кри LED, Напон : 12 V со 1800 L.Ова е најновата верзија,Решен проблемот со тоа што најголем дел автомобил вратата светлина логото ќе исчезнува кога користите 1-3 месеци на пазарот. 3.Лесен за инсталација.Само taked од вашиот стар светлина и вметнете овој производ без промена на жици или ударна дупка.Сите на нашите LED светилки се наменети за лесен DIY инсталација и директна замена. 4.На Nissan логото ќе биде прикажан на земјата да се обезбеди светла и јасно осветлување за вас кога ќе се отвори вратата на автомобилот и тоа ќе се исклучи кога ќе се затвори вратата. 5.Покрај светилки ќе го направи вашиот автомобил да изгледаат кул, како што е во функција светла, оваа светилка комплет, исто така, може да се користи за јачина на светлина за drunker или другите.Направени со висок квалитет кри ПЛУС SMD LED чипови потрошувачка на Енергија : 3w Материјал : ABS+Алуминиумски легури.

R

Избор на клиент